PHARMANEXT 2019
İstanbul / Türkiye
17-19 Nisan 2019

İleri teknolojiler, gelişmeler, uygulamalar ve know-how... 
İlaç endüstrisinde etken madde ve bileşenlerden bitmiş ürün ve formülasyonlarına, endüstriyel ekipman ve teknolojiden üretim prosesleri ve hizmetlerine... İlaç endüstrisi kapsamındaki uygulamalara teknoloji, donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki yenilikçi ihtisas fuarı ve etkinliklerinde biraraya geliyorlar. Klinik araştırma sürecinden bitmiş ürünlerin pazarlanmasına geniş bir spektruma yayılan ilaç endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar ve kurumlar, gelişmiş teknoloji ve bilgi birikimlerini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

'Yaşam Bilimleri Fuarları' konsepti ile PharmaNEXT, eşzamanlı düzenlenen organizasyonlar ile birlikte BİO sektörünün karşısına çıkıyor: 
NutriVISION - Nutrasötik Endüstrisi Fuarı
Analytech - Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı
Biotecnica - Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı
Cleanroom - Temizoda Teknolojileri Fuarı

İlaç endüstrisi uzmanları fuar süresince İstanbul'da bilim, teknoloji ve ticarete odaklanacak...
PharmaNEXT 3 gün sürecek (Perşembe-Cumartesi) bir uzmanlık platformu. Hedeflenen üretici, kullanıcı ve dağıtımcı uzman gruplar bu üç gün içinde yoğun biçimde gerçekleşecek sunum ve sergilere odaklanacak, endüstriyel ilişkilerin merkezinde bulunacaklar. Bilgi birikimi ve endüstriyel know-how, sektör uzmanlarının bilgi paylaşımları, teknoloji ve endüstri arasındaki yatay ilişkilerin devamlılığı, PharmaNEXT’in ana işlevi olması hedefleniyor. Ar-ge, endüstriyel üretim ve ürün satışı alanlarında fuar ve bilimsel etkinlikler ortamında karşılıklı etkileşim ile...

17.04.2019