Logo / Link Firma Adı Firma Tanıtım
Airtest Validasyon ve Ölçüm Hiz. Tic. Ltd. AiRTEST İstanbul merkezli olup Türkiye genelinde hizmet veren bir kuruluştur. Hastanelerde Ameliyathane ve Yoğun bakım, Mikroelektronik Sanayi, İlaç Sanayi, Gıda, Tıbbi Üretim alanlarındaki Temiz odaların uluslar arası standartlara göre çalışmasını sağlamak için Validasyon hizmeti veren ve işletmeler için modern çözümler üreten bir firmadır.
Bunun yanı sıra sertifikasyon ve Temiz alanların tasarımları/Validasyonları hakkında eğitim hizmetlerini de sunuyor.
Akdeniz Tanıtım Akdeniz Tanıtım A.Ş. 1993 yılında kurulan bir fuar yapım, organizasyon ve yayıncılık kuruluşudur.
1993’den bu yana Antalya’da düzenli olarak her yıl gerçekleştirilen “Yapex Yapı Fuarı”nın; “Restorasyon, Renovasyon ve Kültür Mirası’nı Koruma Fuarı”nın; İstanbul’da Cleanroom Fuarı ile eşzamanlı düzenlenen “Biotech Eurasia” ve “Expo Analytech” Fuarlarının ve “Maintenance İstanbul” Fuarının da organizasyonlarını sürdüren Akdeniz Tanıtım A.Ş., yayıncılık alanında da ilgili sektörlerde çeşitli kataloglar ve web yayınları ile sektörel bazlı çalışmalar yürütmektedir.
Fuarlar kapsamında düzenlenen mesleki ve bilimsel toplantılar, konferans ve sunum etkinlikleri de kurumun organizasyonel faaliyet alanı içindedir.
FuarYapıRestorasyonCleanroomTemizodaAnalitikBiyoteknolojiOrganizasyonMaintenanceEndüstriyel Bakım
Alptek Kimya Laboratuvar Cihazları ALPTEK kuruluşundan itibaren, bilimsel ve endüstriyel altyapıların kurulması ile ilgili hem uzman kadrosundan kaynaklanan teknik birikimi hem de uluslararası çözüm ortakları ile birlikte etkin ve sürdürülebilir çözümler sunan bir mühendislik ve teknoloji firmasıdır.
Aya Validasyon Ambalaj Sterilizasyon AYA Validasyon; Temizoda HVAC performans nitelendirmesi, biyogüvenlik Kabini performans nitelendirmesi, etilen oksit sterilizasyon validasyonu, gama sterilizasyon validasyonu, otoklav sterilizasyon validasyonu, etilen oksit sterilizasyon hizmeti, temizoda da paketleme hizmeti ve laboratuvar analizleri yapan Ankara merkezli bir kuruluştur. ISO 13485 belgesi ve TS EN ISO 17020 akreditasyonuna sahip A tipi muayene kuruluşudur. Uzman ekip ve son teknoloji cihazları ile yurt içi ve yurt dışı hizmet vermektedir.
TemizodaPerformans NitelendirmesiBiyogüvenlik KabiniEtilen OksitSterilizasyonValidasyonGamaOtoklavAnalizBioburden
BC Biyomedikal Deney ve Kalibrasyon
Bıçakçılar Tıbbi Cihazlar San. Ve Tic A.Ş. Türkiye'nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi cihazlar üreticisi ve markası olan Bıçakcılar, mükemmeliyet ve mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek, 1959 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet vermektedir.

Bıçakcılar kalite güvence sisteminin EN ISO 9001 ve EN ISO 13485 standartlarına uygunluğu TÜV NORD tarafından onaylanmıştır. Bıçakcılar ürünleri Avrupa Birliği ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım izni olan CE Markası kullanım yetkisine sahiptir.

Bıçakcılar, ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olarak, i.v. kanülden, ameliyat masalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında 100’den fazla ülkede sağlık sektörüne hizmet veren Bıçakcılar, yüksek teknolojili cihazlarla donatılmış Esenyurt Üretim Tesisleri’nde, İstanbul İdare Merkezi’nde ve Ankara, İzmir, Samsun, Antalya ve Adana Satış Bürolarında 800’ü aşkın çalışanı ile mükemmeliyet ve tam müşteri memnuniyeti hedeflenerek, 58 yıldır bu doğrultuda ödün verilmeden çalışmaktadır..
CamFil Filtre Temiz hava ve hava fitreleri pazarında 1963`den beri ön saflarda

1963 yılında Trosa İsveç`te kurulan Camfil, hava filtreleri ve temiz hava çözümlerinde dünya lideridir. Dünyanin en küresel filtreleme uzman firmalarından biri olarak , en uzun ömürlü , en düşük işletme ve bakım masraflarınının yanı sıra mümkün olan en yüksek enerji verimliliğine sahip, sürdürülebilir , sınıfının en iyisi , geniş yelpazede ürün ve hizmetlerimizi sunuyoruz. Odak noktamız her zaman müşteri ihtiyaçları ve tatmini üzerindedir. Her zaman mümkün olan en yüksek standartı taahhüt ederiz, çalışanlarımız, ürünlerimiz ve süreçlerimiz sunduğumuz ya da sunduğumuzdan daha iyi sonuçları sağlarlar.
ECOLAB Konaklama & Gıda Hizmeti: Gıda servisi, konaklama, sağlık sektörü, perakende, tesis yönetimi şirketleri, tesis içi çamaşırhane, housekeeping, su filtrasyonu ve yumuşatma, gıda güvenliği, havuz ve spalar için temizlik ve sanitasyon ürünleri, programları ve hizmetleri.
Haşere Mücadele: Ticari işletmelerde keşif, tespit, bertaraf ve korunma için servis ve teknoloji yanında, gıda güvenliği, denetim ve eğitim servisleri.
Healthcare: Healthcare personelinin el yıkama, cerrahi fırçalama ihtiyaçlarını kapsayan ürünler, tıbbi cihazların yeniden kullanıma hazırlanması için temizleme ve dezenfeksiyon ürünleri ve yer ve yüzey dezenfeksiyon ürünleri ve servisleri.
Yiyecek & İçecek: Ürünlerin temizlenmesi ve sanitizasyonu, tarım, içecek, biracılık, ilaç, süt ürünleri, kırmızı ve beyaz et ve gıda işleme endüstrileri için ekipman, sistem ve servisler.
Tekstil Ürünleri: Ürünlerin temizlenmesi ve sanitizasyonu, iş üniformaları, çamaşır ve hastane hijyeni sektörlerine hizmet veren ticari çamaşırhaneler için veri yönetim sistemleri ve su geridönüşümlü enerji çözümlerini içeren program ve servisler.
Ege Nisan Validasyon Ege Nisan 1996 yılında Makine Mühendisi Ali Boylu tarafından İzmir ’de kuruldu. 2010 yılında hizmet merkezini İstanbul ’a taşıyan Ege Nisan, Temiz Oda validasyonu ve hijyenik havalandırma sistemlerinin test ve doğrulama faaliyetleri konusunda ulusal ve uluslararası alanda faaliyetlerini yürütmektedir.
General Filter Havak Filtre İtalya’nın en büyük filtre üreticilerinden olan General Filter Firması ile Türk tesisat sektörünün güvenilir isimlerinden olan Havak Endüstri Tesisleri Tic. A.Ş‘ nin ortak girişimi olarak kurulmuş olan General Filter Havak Filtre Sanayi ve Ticaret A.Ş. her türlü havalandırma ve klima filtreleri konusunda Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Üretimi ve satışı yapılan hava filtreleri, filtre cihazları ve aksesuarları, verim, basınç kaybı, toz tutma kapasitesi, yangın sınıfı gibi her türlü teknik konuda isteklere cevap verebilecek kalite ve standartlardadır.

Ön Filtreler, Hassas Filtreler, Hepa Filtreler, Aktif Karbon Filtreler, Hepa Filtre Kutuları, Filtre Hücreleri, Filtre Montaj Çerçeveleri ve Aksamlarını kapsayan tüm ürünler İstanbul fabrikamızda üretilmektedir.
Firmamız Üretim tesisleri, Hastaneler, Gıda, Temiz oda, İlaç, Enerji santralleri ,Mikroelektronik Havaalanları,Otomotiv,Otel,Alışveriş merkezleri gibi farklı sektörlerin taleplerine cevap verebilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Özellikle Hepa filtrelerimiz her ürün için EN1822 standardına göre test edilerek sertifikalandırılmaktadır.
FiltreHepaKarbonCompactTorba FiltreFan CoilMontaj ÇerçevesiPanel FiltreHepa Filtre KutusuRotary Filtre
ICCE Validasyon I.C.C.E. (International Cleanroom Control and Engineering / Uluslararası Temiz Oda Kontrol ve Mühendislik) 1980 yılında Brüksel Belçika’da kurulmuştur. 1998 yılında Dilek Sunar ile ortak olarak İstanbul ofisini açmıştır. 2003 yılında tamamen Türk sermayeli olan I.C.C.E Turkey, Türkiye’de temiz alanların ve ameliyathanelerin uluslararası standartlara uygun yapılması ve çalışması için İlaç, Tıbbı Malzeme, Gıda, Elektronik ve Hastane sektörlerindeki müşterilerine validasyon ve eğitim hizmeti vermektedir.
İnşel Yapı ve Teknik Donanım Sistemleri Firmamız gerek temizoda ve gerekse biyogüvenlik tesisleri ve sistemleri konusunda ve mekanik taahhüt alanında uzmanlaşmış, çağdaş standartlara uygun işletmeye alma ve validasyon hizmetleri dahil olarak müşterileri için anahtar teslimi tasarım, mühendislik ve yapım çözümleri sunan, birçok yabancı firmanın temsilciliğini ve distribütörlüğünü üstlenmiş, 21 yıldan beri faaliyetlerini sürdürerek önemli projeler gerçekleştirmiş bir firmadır.
TemizodaBiyogüvenlikMekanik TaahhütDanışmanlıkTasarımYapımAnahtar Teslimi ProjelerÖzel LaboratuvarlarSarf MalzemeleriTemsilcilik
İntmega Dış Tic. Ve Elek. San. Ltd.Şti. iNTMEGA, partikül sayım cihazlarını ilk olarak Türkiye’ye getiren Atalay Gençler tarafından sektörün ihtiyacı olan yüksek teknolojili ürünleri yerli işletmelerle buluşturmak amacıyla 1993 yılında kurulmuştur.

Konularında dünya lideri olan üreticilerin Türkiye ve Bölge yetkili distribütörü olarak iNTMEGA, başta ilaç sanayi olmak üzere, elektronik, otomotiv, gıda, savunma, havacılık ve uzay sanayii, hastaneler, ARGE merkezleri ve üniversiteler gibi çeşitli sektör ve kurumlara sunduğu ileri teknoloji ürün ve hizmetlerle etkin bir çözüm ortağı olmaktadır.

Distribütörlüğünü yaptığı yüksek teknolojili hassas ölçüm ve analiz cihazlarının ve sistemlerinin yurtiçi ve yurtdışı satışını, ekipman sarf malzemelerinin tedariğini, periyodik bakım/onarım ve kalibrasyon hizmetlerini uzman teknik kadrosuyla ve son teknoloji ekipmanlarıyla İstanbul’daki merkezinden kesintisiz ve tek elden yürütmektedir.

iNTMEGA, kuruluşundan itibaren geçen bu 25 yılda sektöründe en sağlam ve en güvenilir cihaz üreticilerinin distribütörü olarak tedarik ettiği cihazların sorumluluğunu her zaman taşımıştır. Üretici firma düzeyinde hizmet verebilme standardını, uzun yıllar birlikte çalıştığı yetkin iş arkadaşlarıyla, oluşturduğu kurum kültürüyle ve değerli müşterileriyle birlikte edindiği tecrübeyle geliştirmeye devam etmektedir.
Lighthouse Worldwide Solutions EMEA Lighthouse Worldwide Solutions EMEA; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinden sorumlu, temizoda ve kontaminasyon alanlarında öncülük eden Lighthouse Worldwide Solutions yerel ofislerinden biridir. Bölgedeki tek akredite laboratuvara sahip Lighthouse EMEA; risk analizi, kurulum, validasyon, eğitim, kalibrasyon ve servis hizmeti gibi ilgili tüm süreçlerde müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
Partikül Ölçüm CihazıKontaminasyon KontrolüÇevresel İzleme SistemleriAkredite LaboratuvarKalibrasyonProje YönetimiSistem Validasyonu
Makrotest A.Ş. Makrotest A.Ş., iklimlendirme sektörüne çözüm ortağı olarak önemli bir eksikliğin üzerine 2013 yılında kurulmuş, işi iklimlendirme tesisleri için tasarlanan ve uygulama sonrasında gerçekleşen sonuçları tespit etmek, hedeflenen özelliklere göre sistemin test, ayar ve dengeleme işlemlerini gerçekleştirerek enerji verimliliği sağlamak ayrıca hastane, laboratuvar, ilaç, medikal vb. yerler için HVAC temiz oda performans testlerini yapmak ve bu amaçla gerçekleştirdiği çalışmaları, konuya ait uluslararası standartlara uygun prosedürlerle gerekli hassasiyeti sağlayacak ekipmanlarla doğrulayarak gerçekleştiren ve raporlayan bir firmadır.

Makrotest çağdaş ve etik değerlere saygılı mühendislik kimliği ile enerji tasarrufunun, konforun, bilgi paylaşımının ve güvenilirliğin ön planda olduğu bir anlayışla iklimlendirme sektörüne test, ayar ve dengeleme (hava & su), havalandırma kanalı sızdırmazlık testleri, temiz oda performans testleri, biyogüvenlik kabini performans testleri, LAF kabini/ünitesi performans testleri, sıcaklık ve nem haritalandırma konularında uluslararası standartlara uygun olarak hizmet vermektedir.
İklimlendirmeHvacTadSes ÖlçümüTitreşim ÖlçümüDoğrulamaValidasyon
Mavi Hava Test Kontrol MAVİ HAVA 2009 yılında kurulmuş olup, firmamızın kurulum amacı temizoda ve ekipman kalifikasyon testlerini üçüncü taraf, tarafsız, etik değerleri olan, bağımsız bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermektir.
MAVİ HAVA; ilaç, gıda, laboratuvar, hastane vb. gibi sektörlerde ihtiyaç duyulan temiz alanların ve ameliyathanelerin havalandırma sistemlerinin (HVAC - Heating Ventilation Air Conditioning) ve LAF (Laminer Air Flow) ünitelerinin ve Bio-Güvenli Kabinlerinin uluslar arası standartlarda çalışmasının kalifikasyonlarını yaparak sertifikasyon - validasyon hizmetlerini vermektedir. Firmamız ayrıca otoklav, tünel, fırın, etüv gibi ekipmanların ısı dağılım testleri yanı sıra depo alanlarının haritalama (mapping) testlerini de profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmektedir.
MAVİ HAVA, TÜRK- AK TS EN ISO/IEC 17020:2005 standardına göre "A" Tipi Muayene kuruluşu olarak üçüncü taraf bağımsız bir firma olup Temiz Odaların HVAC ve Bio-Güvenlik sistemleri uygunluğunu değerlendirip standartlarına göre değerlendirme ve raporlama yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
- TEMİZ ODA HVAC SİSTEM KALİFİKASYONU
- BİO-GÜVENLİK KABİNİ KALİFİKASYONU
- -ÇEKER OCAK KALİFİKASYONU
- STERİLİZATÖR ISI DAĞILIM KALİFİKASYONU
- EKİPMAN SICAKLIK DAĞILIM KALİFİKASYONU
- DEPO HARİTALAMA TESTLERİ
- EĞİTİM
ValidasyonTemizodaLaminer SistemTestBio-güvenlik KabiniKalifikasyonOtoklav KalifikasyonuTünel KalifikasyonuSıcaklık DağılımAkreditasyon
Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş. Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. Türkiye'nin önde gelen, en eski ve köklü ilaç firmalarından biridir. Firma 1923'te Üsküdar, İhsaniye'de Mustafa Nevzat Laboratuvarı adı altında kurulmuştur.
Politeks 1985 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, yapı sektöründen gelen tüm deneyim ve tecrübelerini, temiz oda ve ofis mimarisi alanlarında dünyanın ileri gelen çözüm ortakları ile birleştirerek, “Polipanel®” markası altında birçok başarılı projeye imza atmıştır.
2015 senesinden itibaren, validasyon süreç ve kriterlerine hakim, temiz oda tasarımı ve projelendirme konularında uzman bir kadroya sahip olan Certilabo (Slovenya) ile “Polipanel Group” çatısı altında biraraya gelen firmamız, GMP normlarında, uluslararası ISO14644, EU GMP ve EN12469/NSF49 standartlarına uygun, anahtar teslim temiz odalar inşa etmeye başlamıştır.
Polipanel Group olarak, üretim faaliyetlerimizi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 30 km. uzaklıktaki Dilovası Organize Sanayi Bölgesi (DOSB) içerisinde yer alan, toplam 5.000 m² büyüklüğündeki fabrika binasında sürdürmekteyiz.
Uluslararası tecrübeye sahip mimar ve mühendislerden oluşan tasarım ve proje grubumuz ise İstanbul ve Üsküp ofislerimizde hizmet vermektedir.
Temiz OdaTemiz Oda TasarımıTemiz Oda OtomasyonuTemiz Oda ValidasyonuHijyen PanellerTemiz Oda KapılarıHermetik KapılarSızdırmaz Roll-up KapılarYürünebilir Tavan SistemleriOfis Bölme Sistemleri
Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi
NanoteknolojiSabancı ÜniversitesiAraştırma Ve Uygulama Merkezi
Seta Kimya SETA uzun yıllar Uluslararası firmalarda edinilen tecrübeler ile, 2000 yılında kurulmuş dinamik bir firmadır. Hem yurt içi hemde yurt dışı müşterilerine, endüstriyel kimyasal hammaddeler ile bunların uygulama makineleri ve lojistik alanında yüksek teknoloji ürünü plastik palet konusunda hizmet vermektedir. SETA ayrıca Temiz Oda sektöründe İngiliz Dycem firmasının Kontaminasyon Kontrol amaçlı zemin kaplama malzemelerinin bölgedeki tek temsilcisi ve dağıtıcısıdır. İlaç , Gıda , Hastane , Elektronik ve Otomotiv sektöründe kullanılan Dycem zemin sistemleri , kontaminasyon sorunlarına uzun dönemli ve kesin çözümler sunmaktadır.
KontaminasyonTozZeminİlaçGıdaElektronikMikropBakteriKontrolDycem
Termotes Termotes, her ihtiyaca yönelik, güncel GMP ve ISO 14644 standartlarına uygun anahtar teslim temiz odalar üretir. Avrupa standartlarında kalite anlayışı, kullanıcı odaklı mühendislik uygulamaları, yerli ve yabancı ürün gamı ile optimum temiz oda çözümleri sunar. Sadece temiz oda ve soğuk oda konularında uzmanlaşan Termotes, 1987 yılında Bayer ile başlayan temiz oda çalışmalarında Roche, Sandoz, OnkoKoçsel, Pharmactive, Eczacıbaşı, Novartis, Berko ilaç, MSB Uydu Montaj Hangarı, Arçelik, Kamrusepa-Samyoung nükleer medikal gibi sektör devleri tarafından tercih edilen partner omuştur.
Temiz OdaPartisyonHavalandırmaAnahtar TeslimTasarımKurulumOtomasyonCleanroomHvac
Ulpadust Endüstriyel Toz Toplama Sistemleri A.Ş. ULPADUST Endüstriyel Toz Toplama Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. endüstriyel uygulamalarda ortaya çıkan ilaç, kağıt, metal vb. tozların güvenli bir şekilde ortamdan uzaklaştırılması için, geliştirmiş olduğu, ATEX Setifikalı Toz Toplama Sistemleri ve Yüksek Vakum Toz Toplama Sistemleri üretmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra endüstriyel hava ve yağ buharı filtreleri de üreten firmamız, kurulduğu günden bu yana çevre dostu ve kaliteli ürünler üretmek ve müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Firmamız yüksek üretim teknolojisi ile dünya standartlarına uygun testlerle Arnavutköy’deki fabrikasında üretim yapmaktadır.

Ulpadust, sektörde uzun yıllar çalışmış ve endüstriyel havalandırma konusunda uzmanlaşmış on mühendis tarafından kurulmuştur.

Ulpadust, 2015 Şubat itibarıyla faaliyetlerine başlamış olup sadece cihaz satışına odaklı değil, aynı zamanda üretmiş olduğu cihazların kurulum ve servis hizmetlerini de sağlamaktadır.
Ulpatek Filtre A.Ş. ULPATEK firmasının kurucuları ilaç, sağlık, tekstil ve gıda sektörlerinde sahip oldukları 40 yıllık tecrübelerine temiz hava ve filtre konularındaki bilgi ve deneyimlerini katarak, en basit havalandırma sistemlerinden temiz odalara kadar bütün iklimlendirme sistemlerinin filtre ihtiyaçlarına karşılık verebilecek uluslararası standartlara uygun, en yüksek kalitede Kaba, Orta, Hassas, EPA, HEPA ve ULPA filtrelerden oluşan geniş bir ürün ailesi oluşturmak için ULPATEK firmasını kurmuştur.

ULPATEK filtre, üretimine 2008 yılında, İstanbul Hadımköy’deki tesislerinde başlamıştır. Kaba, Orta, Hassas, EPA, HEPA ve ULPA filtreleri, filtrasyon alanındaki en gelişmiş makinalar ile EN 779 ve EN 1822 Avrupa standartlarına göre temizoda şartlarında üretmektedir.Kuruluşundan bu yana ISO:9001 kalite yönetim sertifikasını TÜV NORD / Almanya’dan alan ULPATEK, EN 779:2012 standardına uygun EUROVENT sertifikasını da Mart 2014 tarihinde almıştır. Yurtiçi pazarda öncelikli tercih edilen ürünlerimiz, şu ana kadar 60 farklı ülkeye de ihraç edilmiştir.

Bünyesindeki ARGE departmanında yer alan, başarılı ARGE mühendisleri ürün destek, ürün geliştirme ve mühendislik uygulamalarında çalışarak eğitim programları ve kapsamlı kaynakları aracılığıyla filtrasyon ve iç hava kalitesi (IAQ) konularındaki teknik bilgilerini müşterilerine aktarmaktadır.

Sanayileşmenin ve nüfusun şehirlerde artmasıyla havadan gelebilecek kimyasal ve biyolojik partiküllere karşı günden güne filtrasyonun önemi hızla artmaktadır. ULPATEK çalışanları da bu global problemin çözümünde bir dünya vatandaşı olarak rol almaktadır.
Unitest Deney ve Kalibrasyon Hizmetleri Günümüzün gelişen teknoloji ve artan kalite standartları ile birlikte insan sağlığını direkt ilgilendiren teşhis ve tedavi cihazlarının doğru çalışmasının öneminden yola çıkarak kurulan UNITEST, medikal cihazların test ve kalibrasyon sistemleri konusunda dünya lideri olan firmaların kalibratörlerini kullanarak sağlık kuruluşlarında bulunan tüm cihazların ulusal standartlara göre elektriksel güvenlik testlerini ve yoğun bakım ünitesi, ameliyathane ve laboratuar ağırlıklı cihazların da test ve kalibrasyonlarını yapmaktadır.
Test ve kalibrasyon ihtiyaçlarının yanında, hastanelerde ve GMP normlarına göre üretim yapan endüstri tesislerinde, hijyenik ortamın sağlanması ve bunun sürdürülebilir olması da çok önemlidir. Bu amaçla UNITEST, uluslararası standartları referans alarak hastane, laboratuar ve ilaç endüstri tesislerinde bulunan Temiz Odalara test ve validasyon hizmetleri vermektedir.
Tüm çalışmalarımızın doğruluk ve açık sözlülük çerçevesinde olması en büyük amacımız olup işimizin şaşmaz doğrusu yetkinliği gerektirir. UNITEST tüm hizmetlerini Uluslararası izlenebilirliğe dayanarak ve geliştirerek vermek ve sürdürmekle yükümlüdür. Bu anlayış farkını müşterilerine yansıtmaktadır. Sürekli bir döngü içersinde olan bu pazarda öncelikle kazandığımız tüm müşterilerimize sürekli hoşnutluğu sağlayacak hizmeti sunmak onların güvenini kazanmak en kabul görevimizdir.
DeneyKalibrasyonGmpUnıtestMedikal