Logo / Link Firma Adı Firma Tanıtım
AAF Hava Filtreleri ve Ticaret AŞ Konusunda 100 yıllık deneyime sahip olan AAF International hava filtrasyonunda kalite, uzmanlık ve yenilik için dünya çapında tanınan bir isimdir. AAF International 1921’de Louisville, Kentucky’de kurulmuştur ve AAF-Mc Quay şirketinin eşit hisseli ortağıdır. Bu şirketin sahibi ise klima cihazları alanında dünya lideri olan Japonya orijinli DAIKIN Industries Ltd. kuruluşudur.
AAF International, otomotiv, ilaç, mikroelektronik, gıda, tıbbi malzeme, havacılık gibi endüstriyel; iş ve alışveriş merkezleri, müzeler, arşivler, okullar , havalimanları gibi ticari ve hastane vb. sağlık kurumlarında en iyi hava kalitesini sağlayacak ve yüksek enerji verimliliğine sahip sürdürülebilir , sınıfının en iyisi filtreleri üretmektedir. Tüm ürünler ISO16890 ve EN1822:2009 gibi en son filtrasyon standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir.
HvacHavalandırma FiltreleriHepa FiltreE Frm Membrane MediaE Ptfe Membrane MediaEnerji VerimliliğiKarbon FiltreTemizoda HavalandırmasıBiyogüvenlik FiltreleriBag-in/ Bag-out Filtre Sistemleri
Air Tek Mühendislik airtech mühendislik; 22 Yıllık deneyim, 230’dan fazla tamamlanmış proje, 100'den fazla mutlu işletme ile; ilaç, kozmetik, hastane, medikal, savunma, otomotiv, plastik enjeksiyon, gıda, optik, elektronik, laboratuvar vb. sektörlerde yüksek mühendislik deneyimi gerektiren temiz oda çözümlerinde; planlama, danışmanlık, proje, mühendislik, kurulum, devreye alma, satış sonrası servis ve validasyon hizmetleri ile bir bütün olarak hizmet vermektedir.
Deneyimli bir mühendis ve tasarımcı ekibiyle, hemen hemen her uygulama alanı için yüksek kaliteli ve güvenilir temiz oda sistemleri geliştiriyor, planlıyor ve üretiyoruz. Ürünler arasında temiz oda paneli, klima sistemleri, otomasyon sistemleri, pass box üniteleri, laf kabinleri, hava temizleme cihazları, zemin kaplama ve aydınlatma sitemleri ile diğer yan donanımları bulunmaktadır.
airtech mühendislik insanların, çevrenin ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu her yerde güvenilir iklimlendirme ve temiz oda çözümleri sunar: endüstriyel üretim süreçlerinde, hastanelerde vb. tüm alanlarda profesyonel temiz oda ve iklimlendirme sistemlerinin önde gelen sağlayıcılarından biri olarak, etkili ve enerji tasarrufu sağlayan çözümler sunmaktadır. Uzmanlarımız, projelerinizin planlanmasından uygulanmasına kadar ki tüm süreçlerde size rehberlik edecektir.
AirshowerHava FiltreleriPartikül SayımıHavalandırmaHepa FiltreHepa Filtre KutusuHvacKanal Sızdırmazlık TestiLaf KabiniPass BoxTemizodaTemizoda KapılarıTemizoda OtomasyonuTemizoda PanelleriTemizoda Validasyonu
Akar Alüminyum 1987 yılında İstanbul da kurulan Akar Alüminyum konut, avm, hastane, otel, ofis, işhanı, okul, üniversite ve çok daha çeşitli programları bulunan projelerde alüminyum doğrama sistemleri , cam cephe - kapaklı cephe sistemleri, ofis bölme sistemleri gibi alanlarda yapı sektörüne hizmet etmiştir ve etmeye de devam etmektedir.
Akar Alüminyum 2004 yılından itibaren temiz oda cam separasyon sistemleri üretimine başlayarak sektörle tanışmıştır. 2012 yılından itibaren de A STERİLPANEL markası adı altında temiz oda partisyon sistemleri üretimi yapmaya başlamıştır. Bu üretim kapsamında modüler hpl , paslanmaz , galvaniz ve alüminyum temiz oda paneli , yürünebilir tavan, grid tavan, temiz oda kapısı, dinamik – statik pass-box ve hijyen aksesuarları gibi üretimleri gmp ve fda normlarına uygun olarak kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.
TemizodaPanel SistemiNumune Alma Kabini
Akdeniz Tanıtım AŞ Akdeniz Tanıtım A.Ş., bilginin araştırılması, işlenmesi ve sektörel kullanıcılara sunulması konusundaki çalışmalarını kuruluş tarihi olan 1993 yılından bu yana sürdürmektedir. Kurumun ana faaliyet kolları arasında sektörel fuarlar, yayıncılık, etkinlik yönetimi ve veritabanı çalışmaları bulunmaktadır.

"BioEXPO EKOSİSTEMİ "
Temizoda Teknolojileri alanında CLEANROOM, Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri alanında ANALYTECH, Biyoteknoloji alanında BIOTECNICA, İlaç Endüstrileri alanında PharmaNEXT Fuarları kanalı ile endüstriyel, akademik ve bilimsel bilgi birikimini, birbiri ile etkileşimli bir yaklaşım ve entegre iletişim sistematiği ile yaşam bilimleri alanında bilim, teknoloji ve endüstri tabanlı bir ‘BioEXPO EkoSistem’i oluşturuyor
FuarCleanroomTemizodaAnalitikBiyoteknolojiLaboratuvarİlaçEğitimFarmaOrganizasyonMaintenanceEndüstriyel Bakım
Akson Mekanik Müh. İnş. Taah. Tıbbi Cihz. San. ve Tic. Ltd. Şti. Akson Mekanik, kontrollü havanın sağlandığı, temizoda ve steril alan sağlayıcısı olarak sektörde yer edinmiştir. Genç, dinamik ve öğrenmeye açık kadrosu ile hızla ilerlemekte, bu süreçte eğitimlerini ve bilgi edinimlerini ön planda tutarak, teknolojiyi yakından takip etmektedir.
Türkak Onaylı ISO:9001-2015 Kalite Yönetimi, ISO:13485-2003 Tıbbi Cihazlar için Kalite Yönetimi ve TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgemiz ile firmamız her zaman kontrollü hizmet sağlayarak, çalıştığımız iş ortaklarımıza bu ayrıcalığımızı, sağladığımız çözümlerle fark ettiriyoruz.
Hastaneler (Ameliyathane/Yoğun Bakım/Sterilizasyon Üniteleri/İzolasyon Odaları vb.), ilaç fabrikaları, temizodalar, kemoterapi ilaç hazırlama üniteleri, TPN ilaç hazırlama üniteleri, kordon kanı bankaları, enfeksiyon riski olan hasta odalarının yanı sıra, gıda ve kozmetik üretim alanlarında; hijyenik havalandırma, anahtar teslim mekanik ve otomasyon taahhüt, projelendirme, kurulum, filtrasyon (hepa filtre, kompakt filtre, torba filtre, kaset filtre vb.) ve validasyon - partikül test hizmetleri konularında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hareket etmekteyiz.
Önceliğimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sektörde liderliği hedef alarak, ulaşacağı hedef yolunda sürekli gelişen ve üreten bir ekip ile ilerlemekteyiz. Yenilikçi ve farklı yönlerden bakabilen, genç kadromuzla, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda, ihtiyaca uygun çözümler sunmaktayız.
Hassas havalandırma sistemlerinin projelendirilmesi, uygulanması ve devreye alınması kalifiye, uzman teknik ekip tarafından yapılması halinde, sistem daha güvenli, verimli ve enfeksiyon riski taşımayan bir yapıya kavuşur.
TemizodaHavalandırmaFiltreKlimaTıbbi CihazHijyenikValidasyonPartikülBiyogüvenlik KabinTpn Kemoterapi
Alptek Kimya Laboratuvar Cihazları ALPTEK kuruluşundan itibaren, bilimsel ve endüstriyel altyapıların kurulması ile ilgili hem uzman kadrosundan kaynaklanan teknik birikimi hem de uluslararası çözüm ortakları ile birlikte etkin ve sürdürülebilir çözümler sunan bir mühendislik ve teknoloji firmasıdır.
Altaylar Test Analiz Validasyon Ambalaj San. AŞ Altaylar Test Analiz Validasyon olarak medikal üretim sektörü, ilaç sektörü, hastahaneler ve laboratuvar gibi faaliyet alanlarının gerekli kalifikasyon çalışmalarında hizmet vermek amacıyla 2020 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacının başlarında sektöründe profesyonel ekip ve cihazlar ile en geniş kapsamlı Türkak tarafından akredite olarak A tipi muayene kuruluşu olmayı hedeflemiştir.
TemizodaBiyogüvenlik KabiniLaf KabiniPerformans KalifikasyonuEtilen OksitOtoklav ValidasyonuSterilizasyonValidasyonBioburden TestiSterilite Testi
Beckman Coulter Biyomedikal Ürünler Beckman Coulter Yaşam Bilimleri Hakkında,
Gelişmiş araştırma ve keşif, 80 yıllık bir inovasyon mirasına dayanan temelimizdir.
Beckman Coulter'da kendimizi laboratuvarı geliştirmeye ve optimize etmeye adadık. 80 yılı aşkın bir süredir, laboratuvar profesyonelleri için bilimsel araştırma ve hasta bakımını geliştirmeye yardımcı olan güvenilir bir ortak olduk. Hayati bir rolümüz var: yenilik, güvenilirlik ve verimliliğe odaklanmamız, dünya çapında klinik, araştırma ve endüstriyel müşteriler için tercih edilen ortak olmamıza neden oldu.

Yaşam bilimlerinde araştırmacılar, hastalık nedenleri ve potansiyel yeni tedaviler de dahil olmak üzere karmaşık biyolojik sorunları incelemek için Beckman Coulter'ın hassas araçlarını kullanır. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, üniversiteler, devlet kurumları, biyoteknoloji ve ilaç şirketleri, hastaneler ve ticari laboratuvarlar gibi çok çeşitli ortamlardaki laboratuvar müşterileri için araştırmaların karmaşıklığını anlamak için zaman ve enerji harcar. Yeni süreçler ve teknolojiler geliştirerek geleneksel bilgeliğe meydan okuyoruz; amacımız, bugün piyasada bulunan en iyi, en güvenilir laboratuvar çözümlerini geliştirmektir.

275.000'den fazla Beckman Coulter sistemi, dünya çapında hem Diyagnostik hem de Yaşam Bilimleri laboratuvarlarında çalışmaktadır.
Partikül Sayım CihazıMetone Saha İzleme SistemleriÇevresel İzleme SistemleriHava Partikül SayımTaşınabilir Partikül Sayım Cihazı
Burgeon Biyoteknoloji ve San. Tic. AŞ. BMT Group bünyesinde bulunan Burgeon Biyoteknoloji, minimal invazif işlemlerde kullanılan ürün yelpazesiyle estetik sektöründe yerini almıştır. Ülkemizde, dünya standartlarındaki üretim tesisi ve yüksek kalitedeki üretim kapasitesi ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Genişleyen ürün yelpazesiyle Plastik Cerrahi, Dermatoloji ve Medikal Estetik branşlarında çok kullanılan Hyaluronik Asit, Kalsiyum Hidroksiapatit (CaHa) ve Platelet Rich Plasma (PRP) malzemelerini kendi arge ve yüksek teknolojisi ile üreterek ülkemiz ve dünya pazarında buluşturmaya başlamıştır.
CamFil Filtre Temiz hava ve hava fitreleri pazarında 1963`den beri ön saflarda

1963 yılında Trosa İsveç`te kurulan Camfil, hava filtreleri ve temiz hava çözümlerinde dünya lideridir. Dünyanin en küresel filtreleme uzman firmalarından biri olarak , en uzun ömürlü , en düşük işletme ve bakım masraflarınının yanı sıra mümkün olan en yüksek enerji verimliliğine sahip, sürdürülebilir , sınıfının en iyisi , geniş yelpazede ürün ve hizmetlerimizi sunuyoruz. Odak noktamız her zaman müşteri ihtiyaçları ve tatmini üzerindedir. Her zaman mümkün olan en yüksek standartı taahhüt ederiz, çalışanlarımız, ürünlerimiz ve süreçlerimiz sunduğumuz ya da sunduğumuzdan daha iyi sonuçları sağlarlar.
HvacHavalandırmaHepa FiltreHava FiltreleriTemiz Hava
Conswell Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Conswell®, Tıbbi Cihaz üreticileri ve İlaç üreticilerine muhtelif validasyon/kalifikasyon konularında eğitim ve hizmet sunan bir firmadır. Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı, Bağımsız Dış Denetim Hizmeti, 3. Taraf Tedarikçi Denetimleri de yine hizmetleri arasında yer almaktadır.
Özellikle Self Validasyon® programı ile; validasyon süreçlerini kendi yönetmek isteyen firmalara sadece ihtiyaç duyduğu aşamalarda hizmet sunmaktadır. Bu hizmet; cihaz tedariki, validasyon eğitimleri, raporlama, uygulama eğitimi vb. tüm aşamaları tek tek veya tamamını kapsayacak şekilde tamamen Müşteri ihtiyacına göre belirlenebilir.
Eğitim konusunda Türkiye’de planladığı eğitimler ile ön plana çıkan Conswell®, validasyon prosesleri ile ilgili eğitimlerle 2021 yılından bu yana 500’den fazla kişinin sertifikalandırılmasına katkı sağlamıştır.
Hizmet ihracatına büyük önem veren Conswell®, Afrika ve Avrupa’da onlarca projede direk olarak yer alarak validasyon, denetim ve danışmanlık süreçlerine katkı sağlamıştır.
ValidasyonKalifikasyonSterilizasyonTemizodaEğitimDanışmanlıkEtilenoksitDataloggerGamaRadyasyon
CT Farma İlaç ve Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. CT Farma kuruluşundan bu yana bilimsel çalışmaları referans alarak sürdürülebilir projeler içerisinde yer almış ve geleceği düşünmekten vazgeçemeyerek hep bir adım daha ileriyi hedeflemiş ve başarma arzusu ile bu hedeflerine ulaşmıştır. Ulaşmış olduğu her bir başarı yeni bir hedefe ulaşmak için motivasyon noktası olmuştur.

CT Farma İlaç ve Biyoteknoloji Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi 2012 yılında kurulmuştur. Halen Tübitak Gebze Yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde yer alan laboratuvarında araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

CT Farma geleceği düşünmekten vazgeçmeyen yapısı ile Ocak 2017 de Ataşehir Palladium Tower'da TFLL İlaç, Gıda Takviyesi ve Kozmetik firmasını kurmuştur. Bu firma ile CT Farma'nın kendisi için geliştirmiş olduğu ilaç, gıda takviyesi ve dermokozmetik ürünlerinin ruhsatlandırma, satış ve pazarlama faaliyetleri yürütülmektedir.

CT Farma mevcut faaliyetlerini yurtdışına genişletme projesi çerçevesinde Kasım 2017 'de TFLL Pharma BVBA ismi ile bağımsız bir Belçika şirketi kurmuştur. Hasselt Üniversitesi'ne bağlı Bioville Teknoparkı'nda faaliyet göstermektedir.

CT FARMA ismi, müşteriye özel (custom tailored) ürün ve hizmet üretimini esas almasından hareketle oluşturulmuştur. CT Farma müşterilerine dış tedarikçi olarak firma dışı geliştirme hizmeti veren (Out Source Contract Development Company) bir şirket olup, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardına sahip formülasyon geliştirme laboratuvarı, analitik geliştirme laboratuvarı ve steril oda laboratuvarı ile yerli ve yabancı ilaç firmalarına steril çözelti, liyofilize toz, katı ve yarı katı dozaj formlarında olmak üzere jenerik ilaç, gıda takviyesi, dermokozmetik ürün alanlarında ürün geliştirme hizmeti vermektedir.
Steril OdaAr-geFormülasyonMetod Validasyon
Demiralp Temizoda İnşaat Taahhüt Ticaret Şirketi Demiralp Temizoda İnşaat Taahhüt Ticaret Şirketi 2007 Yılı üçüncü çeyreğinde kurulmuştur. Demiralp anahtar teslim Temizoda Taahhüt firmasıdır.

ISO 14644, DIN 1946/4, GMP, FDA gibi Uluslararası Temizoda Standartlarına uygun olarak; Sağlık, Bilim ve Araştırma, Elektronik, Savunma ve Havacılık sektörlerinde , Endüstriyel Temizoda Uygulamaları, Aşı Laboratuvarlarının Yapım ve Proje Danışmanlık Hizmetleri ile sektörde yer almaktadır.

Avrupa’nın en büyük Kemik İliği Nakli ve Araştırma Merkezini, Türkiye’nin ilk yerli haberleşme uydusu Türksat6A'nın Elektronik Kartlarının üretildiği Temizoda'ları, yine sektörün lider firması Aselsanın Elektooptik malzeme üretimi yaptığı Temizoda’ların yapımını tamamlamıştır.

Havacılık Sektöründe özel sektörün en büyük Kompozit Üretim tesislerinin Temizoda’larını,
Savunma Sanayine LOX pil üretimi yapılan özel sektörde ilk olan Kuru Oda' ları, Uluslararası aşı çalışmalarının yapıldığı Uluslararası akreditasyonu yapılmış BSL-2/BSL-3/ABSL-3 laboratuvarlarının bulunduğu Aşı Merkezini, Türkiye’nin Güneş Enerjisi Araştırmaları konusunda Arge çalışmalarının yapıldığı merkezin Temizoda’larını yaparak sektörde çok farklı alanlarda uzmanlaşmıştır.

Demiralp en son olarak dünyanın en büyük temizoda firmalarından Viessmann Cleanroom ile temsilcilik anlaşması imzalamıştır.
TemizodaCleanroomAnahtar TeslimBiyogüvenlikBsl-3GmpDanışmanlıkTasarımLaboratuvarKontaminasyon
ECOLAB Konaklama & Gıda Hizmeti: Gıda servisi, konaklama, sağlık sektörü, perakende, tesis yönetimi şirketleri, tesis içi çamaşırhane, housekeeping, su filtrasyonu ve yumuşatma, gıda güvenliği, havuz ve spalar için temizlik ve sanitasyon ürünleri, programları ve hizmetleri.
Haşere Mücadele: Ticari işletmelerde keşif, tespit, bertaraf ve korunma için servis ve teknoloji yanında, gıda güvenliği, denetim ve eğitim servisleri.
Healthcare: Healthcare personelinin el yıkama, cerrahi fırçalama ihtiyaçlarını kapsayan ürünler, tıbbi cihazların yeniden kullanıma hazırlanması için temizleme ve dezenfeksiyon ürünleri ve yer ve yüzey dezenfeksiyon ürünleri ve servisleri.
Yiyecek & İçecek: Ürünlerin temizlenmesi ve sanitizasyonu, tarım, içecek, biracılık, ilaç, süt ürünleri, kırmızı ve beyaz et ve gıda işleme endüstrileri için ekipman, sistem ve servisler.
Tekstil Ürünleri: Ürünlerin temizlenmesi ve sanitizasyonu, iş üniformaları, çamaşır ve hastane hijyeni sektörlerine hizmet veren ticari çamaşırhaneler için veri yönetim sistemleri ve su geridönüşümlü enerji çözümlerini içeren program ve servisler.
Efor Validasyon Temizoda Ölçüm Analiz Test Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Efor Validasyon Temizoda Ölçüm Analiz Test Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., 2021 yılında Ankara'da A-tipi Muayene kuruluşu olarak müşterilerine en doğru ve ne iyi hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.
Alanında uzman mühendisler tarafında kurulmuş olan Efor Validasyon genç kadrosu ile kalite ve güvenden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.
Efor Validasyon, bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak sunduğu hizmetleri sürekli geliştirerek bu hizmetleri akreditasyon güvencesi altında en iyi şekilde sunmayı misyon edinmiştir.
Temizodalar, Ameliyathaneler, Gıda, Medikal ve Savunma Sanayi üretim fabrikaları gibi hassas ve steril üretim, çalışma gerektiren ortamlarda gerekli test, muayene ve doğrulama faaliyetlerini yürütmektedir.
EFOR, dinamik ve tecrübeli kadrosu, yeni teknolojik ekipmanları ile birlikte HVAC sistemlerinin, Biyogüvenlik Kabinlerinin, LAF Kabinleri vb. sistemlerin TS EN ISO / IEC 17020 standartı ve talimatlara uygun şekilde muayene hizmetlerini gerçekleştirmekte, değerlendirmekte ve raporlamaktadır.
ValidasyonKalifikasyonTemizodaHvacBiyogüvenlik KabiniLaf KabiniPerformans KalifikasyonuSteril AlanlarTestler
Ege Nisan Validasyon Ege Nisan 1996 yılında Makine Mühendisi Ali Boylu tarafından İzmir ’de kuruldu. 2010 yılında hizmet merkezini İstanbul ’a taşıyan Ege Nisan, Temiz Oda validasyonu ve hijyenik havalandırma sistemlerinin test ve doğrulama faaliyetleri konusunda ulusal ve uluslararası alanda faaliyetlerini yürütmektedir.
FIBA-TEK ALBARTES MÜHENDİSLİK Kuruluşundan itibaren sürekli büyüyen firmamız, yurt içinde ve yurt dışında taahhüt ettiği MEKANİK TESİSAT ( HVAC ), OTOMASYON ve TEMİZ ODA SİSTEMLERİ işlerini başarı ile hayata geçirmiş olup;
Albartes Mühendislik kuruluşu olan;
FIBA-TEK Mühendislik Kanalı ile TEMİZ ODA SİSTEMLERİ VE EKİPMANLARI FABRİKA yatırımını da gerçekleştirmiştir.
Dünya Standartlarında; TEMİZ ODA SİSTEMLERİ - Arge Üretim ve Montaj çalışmaları da faaliyet kollarımızdan biri olmuştur.
Firmamız ;
Uzman Kadroları ile Projelendirme, 3d Tasarım, Uygulama, Devreye Alma, Teslim Noktası ve Servis Ağına kadar bir çok Mühendislik ve Müşavirlik hizmeti vermektedir.
AlbartesAirshowerLaf KabiniNumune AlmaTartım KabiniBiyogüvenlik KabinTemizodaCleanroomTemizoda PanelleriTemizoda TasarımıHepa Filtre Ve KutusuPass-box-temizoda Kapıları21 Cfr Part 11Hvac
General Filter Havak Filtre İtalya’nın en büyük filtre üreticilerinden olan General Filter Firması ile Türk tesisat sektörünün güvenilir isimlerinden olan Havak Endüstri Tesisleri Tic. A.Ş‘ nin ortak girişimi olarak kurulmuş olan General Filter Havak Filtre Sanayi ve Ticaret A.Ş. her türlü havalandırma ve klima filtreleri konusunda Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Üretimi ve satışı yapılan hava filtreleri, filtre cihazları ve aksesuarları, verim, basınç kaybı, toz tutma kapasitesi, yangın sınıfı gibi her türlü teknik konuda isteklere cevap verebilecek kalite ve standartlardadır.

Ön Filtreler, Hassas Filtreler, Hepa Filtreler, Aktif Karbon Filtreler, Hepa Filtre Kutuları, Filtre Hücreleri, Filtre Montaj Çerçeveleri ve Aksamlarını kapsayan tüm ürünler İstanbul fabrikamızda üretilmektedir.
Firmamız Üretim tesisleri, Hastaneler, Gıda, Temiz oda, İlaç, Enerji santralleri ,Mikroelektronik Havaalanları,Otomotiv,Otel,Alışveriş merkezleri gibi farklı sektörlerin taleplerine cevap verebilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Özellikle Hepa filtrelerimiz her ürün için EN1822 standardına göre test edilerek sertifikalandırılmaktadır.
FiltreHepaKarbonCompactTorba FiltreFan CoilMontaj ÇerçevesiPanel FiltreHepa Filtre KutusuRotary Filtre
Gensenta İlaç San. Ve Tic. A.Ş. Gensenta geniş bir coğrafyada, daha fazla hastaya, yeni ve kapsamlı çözümler sunma yolundaki çalışmaları ile hastaların ilaca erişimini kolaylaştırırken, küresel ilaç pazarının yüzde 70’ini oluşturan bölgeye Türkiye üzerinden ihracat yapmaktadır.
850 kişilik uzman kadrosu ve modern tesisleriyle Türkiye'nin en önemli mamul ilaç ve ilaç hammaddesi üreticilerinden olan Gensenta, Hammadde Üretim Tesisleri'ndeki birbirinden bağımsız dört ayrı üretim ünitesinde; penisilin grubu ilaç etkin maddeleri, makrolid grubu ilaç etkin maddeleri ile Etodolak ve diğer ilaç etkin maddeleri üretilmektedir. Türkiye’de tek penisilin üretim tesisine sahip olan Gensenta, 2006 yılında hammadde ve mamul ürün tesisleri ile FDA onayından geçerek mamul ürüne yönelik olarak FDA onayı almış ilk Türk ilaç üreticisi olmuştur.
Golden Eye Solutions Medikal Bilgisayar Yazılım ve Elektronik AŞ GOLDEN EYE SOLUTIONS, Yenilikçi, yerli ve milli Medikal IT çözümleri geliştirmek üzere İstanbul Teknopark çatısı altında kurulmuş bir Ar-Ge firmasıdır.
GOLDEN EYE SOLUTIONS, İstanbul Teknopark gözetiminde Hücre Doku Bankacılığı ve Kemikİliği üniteleri için geliştirdiği Süreç yazılımları ve gömülü yazılım içeren elektronik donanım projelerle son üç yıl içinde önemli kurulumları başarı ile tamamlamış, referanslarını güçlendirmiştir. Geliştirdiği çözümlerde uluslararası Bilgisayarlı Validasyon, 21 CFR Part 11, ISBT 128 gibi standartlara uyumluluk esaslarını temel alarak Kurumların Validasyon süreçlerine olumlu katkılarda bulunmuştur.
Isbt 128Kemik İlikHücre Doku BankasıBiyobankaAzotGmpJacieO2/co2/fark Basınç Monitörü
Greenzone Temizoda ve Medikal Teknolojileri Hijyenik Havalandırma Sist. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti Greenzone, her ihtiyaca yönelik, güncel GMP ve ISO 14644 standartlarına uygun anahtar teslim temiz odalar üretir. Avrupa standartlarında kalite anlayışı, kullanıcı odaklı mühendislik uygulamaları, yerli ve yabancı ürün gamı ile optimum temiz oda çözümleri sunar. Sadece temiz oda konularında uzmanlaşan Greenzone,uzun yıllardır medikal üretim sektöründe kazandığı tecrübesini temiz oda projeleri tasarlamak ve inşa etmek üzere kurmuş, temiz oda konusunda uzmanlaşmış güçlü bir firmadır.
TemizodaCleanroomHepa BoxHavalandırmaAnahtar TeslimHvacKurulumOtomasyonPassboxAirshower
HAVMEKSAN Havmeksan Pharma olarak, ilaç sektöründe tecrübeli; inşaat, makine, elektrik, proses mühendisliği, kalifikasyon/validasyon mühendisliği ve danışman mühendislik kadrosu ile hizmet vermekteyiz.
Kuruluş amacımız; İlaç ve Gıda sanayilerine FDA dahil tüm Avrupa sağlık otorite, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimlerinde başarılı olacak GMP belgeli anahtar teslim projeler yaparak teslim etmektir.

Faaliyet Alanlarımız;
 İlaç sektöründe Teknik/Mühendislik/GMP Danışmanlık (konsept, tasarım, uygulama),
 Tüm inşaat, alt yapı, ince işler,
 Ön arıtma, PW (saf su), WFI (enjeksiyonluk su), PS (saf buhar), temiz hava, temiz azot hatları projelendirme
 HVAC sistem ve Tüm mekanik tesisat tasarımları (ısıtma, soğutma, havalandırma, buhar, yangın, basınçlı hava vs.) ve uygulanması
 Elektrik tesisatı tasarımları ve uygulanması (kuvvetli akım, zayıf akım, alt yapı vb.)
 Montaj, devreye alma anahtar teslim projeler,
 Üretim ekipmanları, üretim kazanları ve su tankları projelendirme ve devreye alma,
 Ürün transfer sistemleri, CIP/SIP sistemleri projelendirme ve devreye alma,
 Temiz oda duvar panel, tavan, kapı, Pass-Box, interlock sistemleri projelendirme, imalat ve montaj,
 Kalifikasyon/Validasyon aktivitelerinin yapılması (makine/ekipman, sistem kalifikasyonları,
 bilgisayarlı sistem validasyonları, network kalifikasyonu),
 Gerekli olduğu durumlarda optimum maliyette ihtiyaç duyulan ilaç üretim makine ve ekipmanların temini, FAT, SAT yapılması, montaj ve devreye alınması,
 Bilgisayarlı sistem validasyonu, veri güvenliği ve bütünlüğü eğitimi,
 Proses maliyetlerinin düşürülmesi/optimizasyonu.
TemizodaValidasyonProje
ICCE Validasyon I.C.C.E. (International Cleanroom Control and Engineering / Uluslararası Temizoda Kontrol ve Mühendislik) 1980 yılında Brüksel Belçika’da kurulmuştur. 1998 yılında Dilek Sunar ile ortak olarak İstanbul ofisini açmıştır. 2003 yılında tamamen Türk sermayeli olan I.C.C.E Turkey, Türkiye’de temiz alanların ve ameliyathanelerin uluslararası standartlara uygun yapılması ve çalışması için İlaç, Tıbbı Malzeme, Gıda, Elektronik ve Hastane sektörlerindeki müşterilerine validasyon ve eğitim hizmeti vermektedir.
ValidasyonEğitim
İnşel Yapı ve Teknik Donanım Sistemleri Firmamız gerek temizoda ve gerekse biyogüvenlik tesisleri ve sistemleri konusunda ve mekanik taahhüt alanında uzmanlaşmış, çağdaş standartlara uygun işletmeye alma ve validasyon hizmetleri dahil olarak müşterileri için anahtar teslimi tasarım, mühendislik ve yapım çözümleri sunan, birçok yabancı firmanın temsilciliğini ve distribütörlüğünü üstlenmiş, 21 yıldan beri faaliyetlerini sürdürerek önemli projeler gerçekleştirmiş bir firmadır.
TemizodaBiyogüvenlikMekanik TaahhütDanışmanlıkTasarımYapımAnahtar Teslimi ProjelerÖzel LaboratuvarlarSarf MalzemeleriTemsilcilik
Lighthouse Worldwide Solutions EMEA Lighthouse Worldwide Solutions EMEA; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinden sorumlu, temizoda ve kontaminasyon alanlarında öncülük eden Lighthouse Worldwide Solutions yerel ofislerinden biridir. Bölgedeki tek akredite laboratuvara sahip Lighthouse EMEA; risk analizi, kurulum, validasyon, eğitim, kalibrasyon ve servis hizmeti gibi ilgili tüm süreçlerde müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
Partikül Ölçüm CihazıKontaminasyon KontrolüÇevresel İzleme SistemleriAkredite LaboratuvarKalibrasyonProje YönetimiSistem Validasyonu
Lindström Turkey Finlandiya merkezli global bir firma olan LindströmGroup, tekstil ürünleri kiralama hizmeti üzerine uzmanlaşmıştır. Alanında 170 yılı aşkın deneyimiyle Avrupa’nın öncü markalarından biri olan Lindström, 2007 yılından itibaren Türkiye’de de hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’deki faaliyetlerinde iş kıyafeti ve paspas kiralama hizmetlerine odaklanmış olan Lindström, hijyen garantili iş kıyafeti hizmetiyle, özellikle hijyenin hayati önem taşıdığı sektörlerde en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

Tüm iş kıyafeti süreçlerini uçtan uca yöneten Lindström, iş kıyafeti ile ilgili tedarik, yıkama, depolama, bakım ve lojistik hizmetlerinin tamamını müşterileri adına üstlenerek hizmet vermektedir. Tüm bu süreçleri belgelendiren firma, böylece müşterilerinin standart belgelerine başvuru süreçlerine de destek olmaktadır.

Lindström, Temiz oda uygulamaları için yeniden kullanılabilir iş kıyafeti ve aksesuar hizmeti sunmaktadır. IEST-RP-CC003’e göre özel olarak tasarlanmış olan Lindström iş kıyafetleri, GMP prosedürlerine uygundur ve Avrupa Standardı EN- 14065’e uygun olarak en yüksek hijyen standartlarını karşılamaktadır.
Makrotest Doğrulama ve Validasyon Hizmetleri A.Ş. Makrotest A.Ş., iklimlendirme sektörüne çözüm ortağı olarak önemli bir eksikliğin üzerine 2013 yılında kurulmuş, işi iklimlendirme tesisleri için tasarlanan ve uygulama sonrasında gerçekleşen sonuçları tespit etmek, hedeflenen özelliklere göre sistemin test, ayar ve dengeleme işlemlerini gerçekleştirerek enerji verimliliği sağlamak ayrıca hastane, laboratuvar, ilaç, medikal vb. yerler için HVAC temiz oda performans testlerini yapmak ve bu amaçla gerçekleştirdiği çalışmaları, konuya ait uluslararası standartlara uygun prosedürlerle gerekli hassasiyeti sağlayacak ekipmanlarla doğrulayarak gerçekleştiren ve raporlayan bir firmadır.

Makrotest çağdaş ve etik değerlere saygılı mühendislik kimliği ile enerji tasarrufunun, konforun, bilgi paylaşımının ve güvenilirliğin ön planda olduğu bir anlayışla iklimlendirme sektörüne test, ayar ve dengeleme (hava & su), havalandırma kanalı sızdırmazlık testleri, temiz oda performans testleri, biyogüvenlik kabini performans testleri, LAF kabini/ünitesi performans testleri, sıcaklık ve nem haritalandırma konularında uluslararası standartlara uygun olarak hizmet vermektedir.
İklimlendirmeHvacTadSes ÖlçümüTitreşim ÖlçümüDoğrulamaValidasyon
Mavi Hava Test Kontrol MAVİ HAVA 2009 yılında kurulmuş olup, firmamızın kurulum amacı temizoda ve ekipman kalifikasyon testlerini üçüncü taraf, tarafsız, etik değerleri olan, bağımsız bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermektir.
MAVİ HAVA; ilaç, gıda, laboratuvar, hastane vb. gibi sektörlerde ihtiyaç duyulan temiz alanların ve ameliyathanelerin havalandırma sistemlerinin (HVAC - Heating Ventilation Air Conditioning) ve LAF (Laminer Air Flow) ünitelerinin ve Bio-Güvenli Kabinlerinin uluslar arası standartlarda çalışmasının kalifikasyonlarını yaparak sertifikasyon - validasyon hizmetlerini vermektedir. Firmamız ayrıca otoklav, tünel, fırın, etüv gibi ekipmanların ısı dağılım testleri yanı sıra depo alanlarının haritalama (mapping) testlerini de profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmektedir.
MAVİ HAVA, TÜRK- AK TS EN ISO/IEC 17020:2005 standardına göre "A" Tipi Muayene kuruluşu olarak üçüncü taraf bağımsız bir firma olup Temiz Odaların HVAC ve Bio-Güvenlik sistemleri uygunluğunu değerlendirip standartlarına göre değerlendirme ve raporlama yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
- TEMİZ ODA HVAC SİSTEM KALİFİKASYONU
- BİO-GÜVENLİK KABİNİ KALİFİKASYONU
- -ÇEKER OCAK KALİFİKASYONU
- STERİLİZATÖR ISI DAĞILIM KALİFİKASYONU
- EKİPMAN SICAKLIK DAĞILIM KALİFİKASYONU
- DEPO HARİTALAMA TESTLERİ
- EĞİTİM
ValidasyonTemizodaLaminer SistemTestBio-güvenlik KabiniKalifikasyonOtoklav KalifikasyonuTünel KalifikasyonuSıcaklık DağılımAkreditasyon
Mekatronik Yapı Taahhüt San. AŞ Gelişen teknoloji ve artarak ihtiyacı devam eden temiz oda sistemleri ile ilgili olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ile anahtar teslimi Temiz Odalar, Ameliyathaneler, Yoğun Bakımlar, Pozitif ve Negatif Basınçlı İzolasyon Odaları, BSL 2- BSL 3 Laboratuvarları, Kimya Laboratuvarları ,Gıda Analiz Laboratuvarları ,Yanık Tedavi Üniteleri , Yataklı Sağlık Tesisleri ve Hastaneler konusunda hizmet vermekteyiz .
Ayrıca anahtar teslimi projeler dışında gerekli durumda; Danışmanlık, Projelendirme, Ölçüm ve Raporlama, Elektrik , Mekanik , İnşaat ve Otomatik Kontrol kalemlerinde de ayrıca hizmet verilmektedir.
Ürün Gurupları : Temiz Oda Panel Sistemi , Ameliyathane Kontrol Panoları , İzole Güç Sistemleri , HVAC Filtre ve ekipmanları, Numune Alma Kabini , Scada ve Otomasyon
TemizodaPanel SistemiAmeliyathaneKontrol Panolarıİzole Güç SistemleriHvacNumune Alma KabiniScadaOtomasyon
Metkal Ölçü ve Test Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Siemens Kalibrasyon Merkezi'nde 9 yıl görev yapmış ve kalibrasyonları fiilen gerçekleştirmiş deneyimli kişiler olarak, Haziran 2001 tarihi itibarıyla Metkal Kalibrasyon Merkezini kurmuş bulunmaktayız.

Elektrik-Elektronik, Sıcaklık, Nem, Boyut, Basınç, Tork, Akışkan Akışı, Kütle ve Terazi, Optik ve Akustik konularında Türkak tarafından TS EN ISO/IEC 17025 normuna göre akredite edilen laboratuvarlarımız ve uzman kadromuzla, firmaların kalibrasyon ihtiyaçlarına kaliteli, güvenilir, ekonomik ve kısa sürede cevap verebilecek bir Kalibrasyon Merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Firmamız 2017 yılı itibariyle A tipi Muayene Kuruluşu olarak akredite olmuştur.

-Temizoda (HVAC Sistemleri) Performans Kalifikasyonu
-Laminar Akışlı Kabinler / Cihazlar / Odalar Performans Kalifikasyonu
-Biyogüvenlik Kabinleri Performans Kalifikasyonu
-Sıcaklık ve Nem Kontrollü Ortamlarda Sıcaklık-Nem Dağılımı / Haritalaması

konularında Türkak tarafından TS EN ISO/IEC 17020 normuna göre akredite edilen kuruluşumuz ve uzman kadromuzla, firmaların ihtiyaçlarına kaliteli, güvenilir, ekonomik ve kısa sürede cevap verebilecek bir A tipi Muayene Kuruluşu olarak hizmetinizdeyiz.
MİKROPOR Makina San. ve Tic. A.Ş. 1987 yılında “Geleceğin Teknolojisini Üretme” tutkusu ile kurulan Mikropor, bugün atmosferik hava filtrasyonu ve basınçlı hava sistemleri alanında dünyanın lider üreticilerinden biridir. Mikropor, üretimde son teknolojileri kullanarak geliştirdiği ürün ve sistem çözümlerini 100’den fazla ülkeye yayılmış müşterilerine sunmanın gururunu taşımaktadır.

Mikropor’un inovasyona, teknolojiye ve kaliteye adanmışlığı, bugünkü başarısını ve alanındaki lider konumuna gelmesini mümkün kılmıştır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ötesinde ürünler geliştiren Mikropor; temizoda uygulamaları için ürettiği sınıfının en iyisi ürünler ile birçok farklı sektöre uzun ömürlü, enerji verimliliği yüksek çözümler sunmaktadır. Alanında uzman, dinamik Ar-Ge ve Ür-Ge ekipleri ile her zaman en yüksek standardı hedefleyen Mikropor, tüm filtre ihtiyaçlarına karşılık verebilecek uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.Kaba - orta - hassas filtreler, karbon filtreler, yüksek sıcaklık filtreleri, EPA- HEPA ve ULPA filtrelerden oluşan geniş yelpazesiyle yiyecek-içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, otomotiv endüstrisi, gaz türbin sistemleri ve HVAC uygulamaları başta olmak üzere verimli ve sürdürülebilir çözümler ile dünyanın birçok noktasındaki müşterilerine ürün ve sistem çözümleriyle hizmet vermektedir. Mikropor, Türkiye’nin uluslararası endüstriyel üretim sektöründeki bilinirliğine katkıda bulunan, çevreye duyarlı ve insana değer veren bir firmadır.

Bu misyon ile varlığını sürdüren Mikropor, teknolojik filtrasyon çözümleri konusunda küresel yaygınlığını genişleterek,sağlıklı bir gelecek için hız kesmeden çalışmaya devam etmektedir.
HvacHavalandırma FiltreleriHava FiltreleriEpa FiltreHepa FiltreUlpa FiltreKarbon FiltreYüksek Sıcaklık FiltreleriCleanroomTemizodaEnerji VerimliliğiCoarse FiltersFinefiltersHight Tempature FiltersCarbon FiltersEnergy Efficiency
Mono Laboratuvar Sistemleri İç ve Dış Tic. Ltd: Şti. Monolab, laboratuvar alanında tecrübeli kadrosu ile Kalite, Doğru Planlama, Profesyonel Hizmet ilkeleri ile alanında emin adımlarla ilerleyen profesyonel, yenilikçi görüşe hakim teknoloji ve proje şirketidir.
Laboratuvar tezgâh ve mobilya üretimi ile başladığı serüveni, kazandığı müşteri memnuniyeti ve güveninin gücünü alarak gelen taleplere hizmet vermeye gayret göstermiş ve bugün, laboratuvar tezgâh ve mobilya üretiminin yanı sıra; Anahtar Teslim Laboratuvar Projeleri, Proje danışmanlığı, 2D ve 3D laboratuvar proje çizimleri, genel laboratuvar cihazları ve aksesuarları alanında ihtiyaç ve beklentileriniz için en doğru çözümü sağlayarak hem yurtiçi hem de yurtdışında hizmetlerini sürdürmektedir.
Bununla birlikte Tailin markası Türkiye distribütörü olarak başta sterilite test ekipmanları olmak üzere iç pazarda Tailin ürünlerini temsil etmektedir.
Sterilite Test EkipmanlarıBiyogüvenlik KabiniPcr KabiniLaf KabiniMikrobiyolojik ÜrünlerTailinCanisterİzolatörAnahtar Teslim ProjelerLaboratuvar Kurulum
NAYA CLEANROOMS Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. ve Tic. A.Ş. NAYA Cleanroom Solutions, prefabrik ve modüler temizodaların yanı sıra temizoda
ekipmanlarının da saygın bir üreticisidir.
30 yılı aşkın deneyimimiz ve 100'den fazla kalifiye çalışanımız ile, yaşam bilimleri endüstrisi için
uluslararası kalite standartlarında çeşitli temizodalar tasarlıyor ve üretimlerimizi 35.000 m2
büyüklükteki ve son teknolojiler ile donatılmış İzmir, Torbalı’daki fabrikamızda
gerçekleştiriyoruz.
Avrupa ve Orta Doğu’da ilaç ve biyoteknoloji alanında faaliyet gösteren yüzlerce seçkin
müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş tasarım ve uygularımızla, şirketler veya
araştırma kurumları tarafından hayata geçirilmeye çalışılan “çığır açan teknolojilerin”, en
teknolojik, en güvenilir ve en hızlı şekilde sektöre ve dünyaya kazandırılabilmesi için gerekli
temizoda çözümlerini sunuyoruz.
Kapsamlı temizoda projeleri konusunda uzmanlaşmış mühendislik ekiplerimizle, temizoda
sınıflandırma gereklilikleri, endüstri standartları ve düzenlemeler konusunda da
müşterilerimize rehberlik ediyoruz.
TemizodaAnahtar Teslim TemizodaÇok Amaçlı Dönüştürülebilir Temizoda ModülüTemizoda Duvar PanelPass BoxDfbFfuPlenum BoxAir ShowerTemizoda AydınlatmaCob & Kilitli DolaplarTemizoda TasarımTemizoda KurulumuTemizoda Kontaminasyon Kontrol ServisiTemizoda Yönetim Sistemi
Novagent Laboratuvar Sistemleri Ekibimize güveniyoruz....2003’den bu yana çok çeşitli kurumlar ile çok farklı kapsamdaki laboratuvar projelerini yönetmiş deneyimli teknik kadromuz ile detaylı briefingin ardından; teknik çizim ile mimari yerleşimi, mekanik-elektrik ihtiyaçların tespiti ve tedariği, tüm mobilyaların tespiti ve tedariği gibi bir laboratuvarın baştan sonra ortaya çıkarılmasında danışmanlık, tasarım, üretim, montaj süreçlerini yönetiyoruz. Ekibimizin teknik bilgileri Almanya’da periyodik eğitimler ile güncelleniyor, çalışma ve iş güvenliği eğitimleri ve sertifikalarını özenle takip ediyoruz.

İşletmenizin diğer çalışma alanlarında olduğu gibi laboratuvarda da verimlilik esasına göre sizleri ve projelerinizi yönlendiriyoruz. İşletmenizin özel ihtiyaçları dikkate alınmadığında kaçınılmaz olan verimsizlikleri önlemek için hem çalışanların zamanı, enerjisini hem de laboratuvardaki diger kaynakların verimli kullanılabilmesini önceliklendiriyor ve bu konuda proje sahiplerini mutlaka yönlendiriyoruz.

Deneyim sadece tekrardan değil, çeşitlilikten gelir...Ülkemizin yanı sıra Rusya dahil yakın ülkelerde çeşitli projeleri yönetmiş bulunuyoruz. Bu sayede farklı ülkelerin regulasyonları ve teknik ihtiyaçları konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz. Gıda, petrokimya, üniversiteler, sağlık, enerji, test laboratuvarları gibi pek çok farklı alanda 50 m2 den 5000 m2 ye kadar çok farklı niteliklerdeki laboratuvarları tasarlamış ve tamamlamış bulunuyoruz.
Özyapı Temizoda Sistemleri Özyapı Temizoda Sistemleri; İstanbul Tuzla merkezli 20 yıllık tecrübesini günümüz inovasyonunu hedefleyen müşteri odaklı çözüm ortağı olarak faaliyete başlamış, Yalova’da 3100m² Kapalı Yüksek Teknoloji içeren Temiz oda üretim tesisi ile birleştirmiştir.

Mimari proje, Tasarım, Mühendislik, İnovasyon Üretim sanayi GMP Kalitesi ile modüler sistem ile birleştirmeyi hedeflemektedir. "İlaç Endüstrisi, Kimya Endüstrisi, Otomotiv Sanayisi, Savunma Sanayisi, Gıda Endüstrisi, Medikal Üretim, Bioteknoloji, Tıbbı Cihaz Üretimi, Hastane, Kozmetik Üretim Tesisleri gibi bir çok alanda Hizmet veren firmaların Temiz oda Sistemlerinde kullanmış olduğu, HPL/Sac Panel Sistemleri, Modüler/Yürünebilir Tavan Sistemleri, HPL/Sac Kapı Sistemleri, Passbox Geçiş Sistemleri, Atlama bankoları, İnterlock Sistemleri gibi ihtiyaçlarına ISO 5, ISO 8, GMP ve FDA standartlarında üretim ve montaj yaparak, Yurt İçi ve Yurt Dışı işverenin ihtiyaçlarını analiz etmekte doğru modüler, esnek etkin, düşük maliyette, Yüksek teknolojide üretim şartları oluşturabilmeleri için hizmet vermektedir.
TemizodaCleanroomPassboxProjeKalite TasarımKurulumPanel SistemleriKayar KapılarGmpCleanroom Kapı SistemleriCleanroom Yürünebilir Tavan SistemleriCleanroom Modüler Tavan Sistemleriİnovasyon Yüksek Teknoloji
PharmaVision San. ve Tic. A.S. PharmaVision Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1954 yılında kurulan ve Türkiye'deki ilk yabancı sermayeli firmalardan biri olan Türk-Hoechst Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne dek uzanan köklü geçmişi ile, modern üretim tesislerinde çevreye duyarlı teknolojilerle yerel ve uluslararası ilaç sektörü için üretim yapmaktadır. Sürekli teknolojik atılım içinde olarak, "Önce İnsan" ve "Doğaya Saygı" ilkelerinden hareketle İstanbul, Topkapı'da faaliyet gösteren PharmaVision, yüksek teknoloji ve kalite standartları ile yerli ve uluslararası pazarlarda tercih edilen lider bir ilaç üretim şirketidir. 46 müşteriye fason imalat hizmeti veren PharmaVision'da üretilen ürünler, hem yurt içi pazarda yer almakta, hem de müşteriler tarafından Avrupa Birliği ülkeleri de dâhil olmak üzere yurt dışı pazarlara (30'dan fazla ülkeye) ihraç edilmektedir.
PharmavisionFason ÜreticiFason Üretim / İmalatÜçlü SorumlulukYurt İçiYurt DışıYüksek TeknolojiKalite StandartlarıLiderİlaç Üretim
Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi
NanoteknolojiSabancı ÜniversitesiAraştırma Ve Uygulama Merkezi
Secanorm Endüstriyel Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Secanorm Endüstriyel Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. olarak biz, Uygulamalarınız için temizoda uzmanlığımız, anahtar teslimi çözümlerde 30 yıllık tecrübemizle birleşerek bizi ideal Sözleşme Geliştirme Organizasyonunuz yapıyor.

Firmamız, temizoda sistemi üretimi, Temizoda için; duvar Paneli, Kapı, Cam Panel, Tavan Paneli, Passbox ve temizoda aksesuarları gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, Modüler Temizoda ve Akıllı yazılım içeren Fark Basınç Sistemi gibi yenilikçi çözümler geliştirmekteyiz.

Temizoda,araştırma ve üretim amacıyla kullanılan, partikül konsantrasyonlarını minimize eden, kirleticileri kontrol altında tutan ve nem seviyelerini optimize eden özel çalışma ortamlarıdır. SECANORM olarak, farklı endüstriyel gereksinimlere uygun çeşitli temizoda türleri tasarlayıp üretmekteyiz.

Ürünlerimiz, İlaç Endüstrisi, Biyoteknoloji, Medikal Üretim, Kimya Endüstrisi,
Mikroelektronik, Havacılık, Gıda Endüstrisi, ve Otomotiv gibi geniş bir
yelpazede kullanılmaktadır. SECANORM olarak, kalite ve müşteri memnuniyetini
öncelikli tutuyor, sürekli olarak gelişmeyi hedefliyoruz.
Temizoda UzmanlığıTemizoda Sistemi ÜretimiTemizoda Sistemi ÜretimiTemizoda Duvar Paneli ÜretimiTemizoda Kapı ÜretimiTemizoda Cam Panel ÜretimiTemizoda Tavan Paneli ÜretimiPass Box ÜretimiTemizoda AksesuarlarıModüler Temiz OdaFark Basınç Sistemiİlaç EndüstrisiBiyoteknolojiMedikal ÜretimKimya EndüstrisiMikroelektronikHavacılıkGıda Endüstrisi – OtomotivSavunma SanayisiKalite Yönetimi
Temizoda Marketi Laboratuvar Ürünleri Tic. A.Ş. Temizoda Marketi; 25 seneyi aşan temizoda danışmanlığı, dizaynı, implemantasyonu ve eğitimi konularındaki deneyimlerimizin, temizoda sarf malzemeleri konusundaki uzmanlığımızla birleştiği güçlü bir alanımızdır. Temizoda Marketi ekibi olarak en doğru ve kaliteli ürünü müşterilerimize mümkün olan en uygun maliyetle sağlamaya çalışmaktayız.
Ciddi bir planlama ile en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanan temizodaları, sınıf standartlarını ve gerekliliklerini karşılayarak oluşturmak kadar ekonomik ve sürdürülebilir biçimde işletmek de aynı oranda önem taşır. Yanlış ya da uygun olmayan malzemeden kaynaklanan ufak bir hata, temizodanın sınıf gerekliliklerini kaybetmesine ya da temizoda içindeki ürünlerde geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle temizoda için doğru ürünü seçmek büyük önem taşır.

Şirketimiz, 2004 yılından beri her sektörden üst düzey kuruluşların tercih ettiği güçlü ve güvenilir bir sağlayıcı olmuştur. Temizoda Marketi ailesi olarak çeyrek asırlık temizoda deneyimimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptamak ve müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmak önceliğimizdir. Kaliteli, güvenilir geniş sarf malzeme portföyümüz; yeni ve mevcut temizoda kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulmaktadır. Sektörde yalnızca lider markalara yer verdiğimiz Temizoda Marketinde müşterilerimize kalite güvencesi sunarken; tüm müşterilerimiz aynı tedarikçi üzerinden birden fazla markaya erişim sağlama olanağına da sahip olurlar.

Temsilciliklerini yapmakta olduğumuz önde gelen markaların çok çeşitli ürün portföylerinin yanı sıra; uzman ekibimiz, destekleyici fiyatlandırma, süreç, sınıflandırma, hacim, bütçe ve ürün teslimatına kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunar. Şirketimiz ayrıca tüm müşterilerine; sektörde temizoda protokolleri, gereklilikleri ve sipariş geçmişlerine aşina olan uzman bir ekip ile hizmet desteği sunmaktadır.
TemizodaSarf MalzemeBezSwabTulumEldivenKırtasiyeMop SistemleriDezenfektanlarAyakkabılarSticky MatSandalyelerSterile / Non-sterileMaskeDekontaminasyon
Termotes Termotes, her ihtiyaca yönelik, güncel GMP ve ISO 14644 standartlarına uygun anahtar teslim temizodalar üretir. Avrupa standartlarında kalite anlayışı, kullanıcı odaklı mühendislik uygulamaları, yerli ve yabancı ürün gamı ile optimum temiz oda çözümleri sunar. Sadece temizoda ve soğuk oda konularında uzmanlaşan Termotes, 1987 yılında Bayer ile başlayan temizoda çalışmalarında Roche, Sandoz, OnkoKoçsel, Pharmactive, Eczacıbaşı, Novartis, Berko ilaç, MSB Uydu Montaj Hangarı, Arçelik, Kamrusepa-Samyoung nükleer medikal gibi sektör devleri tarafından tercih edilen partner omuştur.
TemizodaPartisyonHavalandırmaAnahtar TeslimTasarımKurulumOtomasyonCleanroomHvac
Tetisan Endüstriyel Klima Tesisleri İmalat Sanayi ve Tic. A. Ş. TETİSAN, Endüstriyel Klima konusunda 38 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Uzmanlık konuları arasında; hijyen ortam (temizoda) klima sistemleri ile tekstil klima sistemleri ön plandadır. Bugüne kadar yurt içi ve dışında çeşitli tesislere imza atmıştır. Firma 10’u mühendis toplam 30 elemanı ile Esenyurt’ ta 5.000 m² üzerine kurulu fabrikasında taahhüt faaliyetlerine yönelik üretim yapmaktadır, merkez ofis ise 4. Levent’te bulunmaktadır.

Yurtiçinde gerçekleştirdiği birçok proje yanında, yurt dışında; Almanya, Hollanda, Suriye, Finlandiya, Özbekistan, İngiltere, İtalya, Bulgaristan, Türkmenistan, Polonya, İsviçre, İran, İsveç gibi birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır. Tetisan ürünleri Alman TUVNORD ve TURKAK belgelendirme kuruluşlarının onayladığı ISO 9001 kalite güvence sistemi altında Türk Standartları Kalite belgeli olarak üretilmektedir.

TETİSAN Endüstriyel Klima A.Ş., faaliyet alanına giren konularda, minimum maliyet, maksimum performansı hedefleyerek uzmanlık isteyen tesisler projelendirmekte ve inşa etmektedir. Ayrıca müşterilerine danışmanlık, iş planlaması, projelendirme ve satış sonrası desteği de vermektedir.
TemizodaHvacProjeDanışmanlık
Tremco CPG Turkey Dış Tic. AŞ CPG Europe, inşaat sektörünün giderek karmaşıklaşan talepleri için yüksek performanslı yapı malzemeleri üretmektedir. Avrupa'nın önde gelen markaları - illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex, Dryvit ve Nudura - derz sızdırmazlığı, yapıştırma ve yalıtım, pasif yangın koruması, zemin kaplaması, çiftcam sızdırmazlığı, çatı yalıtımı ve beton koruma/onarımı için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz, günümüzün mimarları, müteahhitleri, geliştiricileri ve uygulamacılarının karşılaştığı karmaşık zorlukları çözmek için geliştirilmiştir.
Endüstriyel ve tüketici sektörleri için dünyanın önde gelen yapı ürünleri üreticilerinden biri olan RPM International Inc'in bir parçası olan CPG Europe bünyesinde yer alan ürün markaları ile çok çeşitli farklı yapı ihtiyaçlarınızı karşılayan sistem, ürün, hizmet ve destek sunar. CPG Europe; tek çatı altında bir marka ailesi!
Ahşap YapıştırıcıBina Yangın YönetmeliğiCephe Derz SızdırmazlığıFabrika UygulamaIsıya Dayanıklı Boyaİnşaat Köpükleriİnşaat SilikonlarıMembran Ve FolyoStrüktürel Cephe SilikonuStrüktürel Cephe SistemleriŞişen BantYangın Dayanımlı SilikonYangın Durdurucu MastikYangın DurdurucularYangın Kesici KelepçeYangın KorumaYangın SistemleriYangına Dayanıklı Boyalar
Ulpadust Endüstriyel Toz Toplama Sistemleri A.Ş. ULPADUST Endüstriyel Toz Toplama Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. endüstriyel uygulamalarda ortaya çıkan ilaç, kağıt, metal vb. tozların güvenli bir şekilde ortamdan uzaklaştırılması için, geliştirmiş olduğu, ATEX Setifikalı Toz Toplama Sistemleri ve Yüksek Vakum Toz Toplama Sistemleri üretmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra endüstriyel hava ve yağ buharı filtreleri de üreten firmamız, kurulduğu günden bu yana çevre dostu ve kaliteli ürünler üretmek ve müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Firmamız yüksek üretim teknolojisi ile dünya standartlarına uygun testlerle Arnavutköy’deki fabrikasında üretim yapmaktadır.

Ulpadust, sektörde uzun yıllar çalışmış ve endüstriyel havalandırma konusunda uzmanlaşmış on mühendis tarafından kurulmuştur.

Ulpadust, 2015 Şubat itibarıyla faaliyetlerine başlamış olup sadece cihaz satışına odaklı değil, aynı zamanda üretmiş olduğu cihazların kurulum ve servis hizmetlerini de sağlamaktadır.
Ulpatek Filtre A.Ş. ULPATEK firmasının kurucuları ilaç, sağlık, tekstil ve gıda sektörlerinde sahip oldukları 40 yıllık tecrübelerine temiz hava ve filtre konularındaki bilgi ve deneyimlerini katarak, en basit havalandırma sistemlerinden temiz odalara kadar bütün iklimlendirme sistemlerinin filtre ihtiyaçlarına karşılık verebilecek uluslararası standartlara uygun, en yüksek kalitede Kaba, Orta, Hassas, EPA, HEPA ve ULPA filtrelerden oluşan geniş bir ürün ailesi oluşturmak için ULPATEK firmasını kurmuştur.

ULPATEK filtre, üretimine 2008 yılında, İstanbul Hadımköy’deki tesislerinde başlamıştır. Kaba, Orta, Hassas, EPA, HEPA ve ULPA filtreleri, filtrasyon alanındaki en gelişmiş makinalar ile EN 779 ve EN 1822 Avrupa standartlarına göre temizoda şartlarında üretmektedir.Kuruluşundan bu yana ISO:9001 kalite yönetim sertifikasını TÜV NORD / Almanya’dan alan ULPATEK, EN 779:2012 standardına uygun EUROVENT sertifikasını da Mart 2014 tarihinde almıştır. Yurtiçi pazarda öncelikli tercih edilen ürünlerimiz, şu ana kadar 60 farklı ülkeye de ihraç edilmiştir.

Bünyesindeki ARGE departmanında yer alan, başarılı ARGE mühendisleri ürün destek, ürün geliştirme ve mühendislik uygulamalarında çalışarak eğitim programları ve kapsamlı kaynakları aracılığıyla filtrasyon ve iç hava kalitesi (IAQ) konularındaki teknik bilgilerini müşterilerine aktarmaktadır.

Sanayileşmenin ve nüfusun şehirlerde artmasıyla havadan gelebilecek kimyasal ve biyolojik partiküllere karşı günden güne filtrasyonun önemi hızla artmaktadır. ULPATEK çalışanları da bu global problemin çözümünde bir dünya vatandaşı olarak rol almaktadır.
Uniarch Klinik Mühendislik ve Klinik Alan Tasarım Hizm. San. ve Tic. AŞ Uniarch Klinik Mühendislik, sağlık teknolojileri konusunda bir tecrübe odağıdır. Sağlık hizmetinin planlama aşamasından fiili operasyonuna kadar her adımda hizmet üretir.

Tıbbi teknoloji, tartışmasız sağlık hizmetlerinin başrol oyuncularından birisi ve teknoloji yönetimi de sağlık tesislerinin en önemli gündemlerinden biri haline geldi. En büyük ve zorlu yatırım, kesintisiz işletme zorunluluğu ve aşırı özel detaylar bu konunun dikkatle yönetilmesini gerekli kılıyor.

Uniarch, sağlık teknolojileri ve yönetimi konusunda tüm gündemler, tüm uzmanlıklar ve tüm süreçlerle ilgili bilgi ve tecrübeyi bir araya getiriyor. Bünyesinde derlediği tüm tecrübe ve bilgiyi, hizmet ve ürüne dönüştürmeye; müşterileri olduğu kadar pazardaki tüm bileşenlere fayda sağlamaya çalışıyor.

Sağlık teknolojileri ile ilgili değişik rol ve süreçlerde onlarca yıllık deneyimi organize bir heyecanla sizlere sunmak için fikirler, projeler ve ürünler geliştiriyor.
.
VALİDASYON LABORATUVAR TEST HİZMETLERİ TİC.LTD. ŞTİ. Valtech; validasyon sektöründe, teknolojinin en ileri düzeylerine ulaşma arzusuyla yola çıkmıştır. Her bir veri noktasının, her bir doğrulama işleminin, iş dünyasının ve toplumun daha güvenli, daha verimli olmasına katkı sağladığına inanıyoruz. Geleceğin dünyasında, yenilikçi ve dinamik çözümler sunmanın öncüsü olmayı hedefliyoruz.
Müşterilerimizin en karmaşık ihtiyaçlarına bile hassasiyetle yanıt vermek, onların başarılarının arkasındaki güç olmak istiyoruz. Her bir projede, teknolojiyle şekillenen güveni hissettirmek ve dünyaya yaymak, vizyonumuzun temel taşıdır.
Temizoda ve ilgili kontrollü ortamların, sterilizasyon cihazlarının validasyonlarını ve tıbbi cihazların laboratuvar testlerini gerçekleştirmek üzere, uzman ekip ve teknolojik alt yapısı ile çalışmaktadır.
Faaliyetlerimizde TÜRKAK Akreditasyonu ile TS EN ISO/IEC 17020 standardına uygun 3.taraf bağımsız ve tarafsız A tipi muayene kuruluşu olmanın yanı sıra TS EN ISO/IEC 17025 standardı gerekliliklerine göre laboratuvar faaliyetlerini yürütmektedir.
ValidasyonKalifikasyonTemizodaBiyokontaminasyonOtoklavEtilenoksitBiyogüvenlikBasınçlı HavaSterilizasyon ValidasyonuEğitim
Yıldız Teknik Temiz Oda Sistemleri Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 1994 Yılında kurulmuş olan Yıldız Teknik Soğutma GMP ve ISO 14644 şartlarında anahtar teslimi Temizoda üretimi ve montajı başta olmak üzere Soğuk Oda ve Hijyenik Klima Sistemleri alanlarında tasarım, üretim ve montaj hizmetleri vermektedir. 2021 Mart ayı itibariyle Yıldız Teknik Temizoda Sistemleri Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Şti olarak faaliyetlerine devam eden firmamız kaliteden ödün vermeyen, teknolojiyi yakından takip edip her türlü gelişmeyi üretimlerine aktarmayı kendine hedef olarak belirlemiş , konusunda uzman kadrosu ile temizoda sektöründe anahtar teslimi projeler üreten güçlü bir firmadır.
Uzun yıllardır alanında birçok projeyi hayata geçirmiş olan Yıldız Teknik Temizoda Sistemleri Hijyenin önem arz ettiği Hastane, Laboratuvar, İlaç Üretim Tesisleri, Gıda Üretim Tesisleri, Medikal Üretim Tesisleri, Kozmetik Üretim Tesisleri, Plastik Enjeksiyon Baskı Merkezleri başta olmak üzere birçok sektöre hizmet etmektedir.
TemizodaCleanroomHavalandırmaAnahtar TeslimTemizoda TasarımıPass BoxOtomasyonTemizoda KapılarıTemizoda PanelleriGmpİso8İso7Hvac.